0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

از اینکه مدرسه مهارتی را برای آموزش و تلاش برای رشد انتخاب کرده اید بسیار خوشحالیم . مدرسه مهارتی در جهت ارائه خدمات بهتر و شفاف به کاربران عزیز، قوانین و دستورالعمل های عضویت ، خرید و استفاده از محصولات سایت را به صورت زیر خدمت شما ارائه می کند. عضویت و خرید از سایت به منزله مطالعه و تایید قوانین سایت است. امید است بتوانیم در کنار هم برای پیشرفت و رشد همدیگر موثر باشیم.

۱-مدرسه مهارتی ، یک پلتفرم آموزشی بر مبنای ویدئو ها و فایل های صوتی و تصویری می باشد..

۲- دوره های خریداری شده تا یک سال در پنل کاربری شما بوده و قابل استفاده می باشد.

۳-تیم پشتیبانی مدرسه مهارتی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات احتمالی در مسیر استفاده از بسته های آموزشی  را بر طرف نماید.

۴-هزینه ی پرداختی شما برای هر دوره، منحصرا و به طور اختصاصی برای استفاده از دوره ی ثبت نام شده می باشد.

۱- مدرسه مهارتی داری اینماد و مجوز هویت دیجیتال از وزارت ارشاد می باشد.

۲- مدرسه مهارتی دارای مجوز آموزشگاه آنلاین از سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

۳-مدرسه مهارتی موسسه ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها می باشد.

۱- قبل از خرید دوره آموزشی ویدئو معرفی و طرح درس ارائه شده را به دقت بررسی کنید. اگر در جایی سوال یا ابهامی وجود داشت با پشتیبانی مدرسه مهارتی مطرح تا پاسخ دریافت نمایید.

۲- کلیه ویدئوها و آموزش ها در مدرسه مهارتی طبق الگوی ویدئو اولیه و طرح درس ارائه شده می باشد. لذا با علم به این موضوع ، پس از خرید دوره و ایجاد پنل کاربری امکان پشیمانی و بازگشت وجه وجود ندارد.

تبصره:

 در صورتی که بسته ارائه شده دارای اشکال یا مغایرت با شرایط بالا بود، در صورتی که اشکال در مدت حداکثر 48 ساعت رفع نشد، هزینه خرید به کیف پول مشترک بازگشت داده خواهد شد.

کلیه ویدئو ها و فایل های صوتی موجود در پنل کاربری شما برای استفاده به صورت آنلاین می باشد و دانلود آنها غیر قانونی و قابل پیگیری در مراجع می باشد.