ماموریت MasterClass این است که با الهام از شیوه زندگی یادگیری در همه ، پتانسیل های انسانی را باز کند.
ما در حال ایجاد جامعه ای از متنوع ترین متفکران جهان و صداهایی هستیم که فرهنگ را شکل می دهند.
اعضای ما دسترسی نامحدود دارند.
تیم در سطح جهانی ما همه چیز را محقق می کند.

MasterClass که در سال 2015 راه اندازی شد ، پلتفرمی برای پخش است که هر کسی می تواند از بهترین های جهان درس بگیرد. اعضای ما به بیش از 100 مربی و کلاس در طیف وسیعی از موضوعات ، از جمله هنر و سرگرمی ، تجارت ، طراحی و سبک ، ورزش و بازی ، نوشتن و موارد دیگر دسترسی نامحدود دارند. وارد آتلیه طراحی کلی ورستلر ، باغ ران فینلی و نویسندگی نیل گیمن شوید. از RuPaul الهام بگیرید ، با شوندا ریمز مهارت خود را کامل کنید و مذاکره کننده داخلی خود را با کریس ووس کشف کنید. امروزه ، هر عضو در سفر خود است – برخی می آیند تا مهارت یا مهارت خاصی را بیاموزند یا پیشرفت کنند ، برخی دیگر باید از آنها الهام بگیرند ، همه از کنجکاوی و تمایل به رشد یا تغییر شکل می گیرند.

این زمان محوری برای MasterClass است – ما در حال افزایش و رشد سریع هستیم. با داشتن دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو و دفتر در لس آنجلس ، ما به دنبال گسترش تیم خود برای حمایت از تجارت هستیم. MasterClass با افتخار مزایای جامعی را ارائه می دهد که برای سلامتی و رفاه تیم ما معنی دار است و اطمینان می دهد که آنها می توانند به عنوان بهترین خود در محل کار ظاهر شوند.

در MasterClass ، ما معتقدیم زمانی که کارکنان ما ایده هایی را که دارای تفکرات گوناگون هستند گرد هم می آورند ، بهترین کار خود را پیش می بریم. ما مفتخریم که یک محل کار با فرصت برابر هستیم و متعهد به فرصت شغلی برابر بدون در نظر گرفتن نژاد ، رنگ ، مذهب ، خاستگاه ملی ، سن ، جنس ، وضعیت تأهل ، اصل و نسب ، ناتوانی جسمی یا روحی ، اطلاعات ژنتیکی ، وضعیت سرباز ، هویت جنسیتی یا بیان ، گرایش جنسی ، یا هر ویژگی دیگری که توسط قوانین فدرال ، ایالتی یا محلی قابل حمایت محافظت می شود. علاوه بر این ، MasterClass امکانات مناسبی را برای افراد واجد شرایط معلول فراهم می کند. اگر شما دارای معلولیت یا نیاز خاصی هستید ، لطفاً به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم شما را برآورده کنیم.

در سال گذشته ، ما توسط لیست BuiltIn از 2021 بهترین مکان برای کار در منطقه خلیج ، لیست استارتاپ های برتر LinkedIn 2020 در ایالات متحده و لیست Forbes از بهترین کارفرمایان استارتاپ 2020 2020 شناخته شده ایم.

اگر می خواهید به ایجاد تأثیر در زندگی اعضای ما کمک کنید – ما می خواهیم از شما بشنویم!

موقعیت های باز فعلی

برند

مدیر ارشد هنری

تهران، اصفهان، کیش

بازاریابی برند

مدیریت

مدیر ارشد ، بازاریابی برند

مشهد، خراسان رضوی، کرمان

خلاقیت

کپی رایتینگ

همکار کپی رایتر

مشهد، خراسان رضوی، کرمان