شرایط خدمات

تاریخ آخرین بازبینی: 27 شهریور 1400

1. به مدرسه مهارتی خوش آمدید!

1.1 مقدمه: Yanka Industries، Inc. d/b/a مدرسه مهارتی (“مدرسه مهارتی” ، “we” ، “us” ، “our”) خدمات خود را (در زیر توضیح داده شده) از طریق وب سایت خود که در masterclass.com واقع شده است (به “سایت”) و از طریق برنامه های تلفن همراه و خدمات مرتبط (در مجموع ، چنین خدماتی ، از جمله هر گونه ویژگی و برنامه جدید ، و سایت ، “سرویس (ها)” ، مشروط به شرایط خدمات زیر (“شرایط سرویس”). لطفاً این اصطلاحات خدمات را با دقت بخوانید ، زیرا استفاده از سایت و خدمات شما را به دست آورده اند ، بخش ویژه 10 (مرتبط با ARBITRATION ، CLASS ACTION WAIVER) ، که هر کدام از آنها بر آینده شما تأثیر می گذارد.

1.2 تغییر در شرایط خدمات: ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان بخشی از این شرایط خدمات را تغییر داده یا اصلاح کنیم. اگر این کار را انجام دهیم ، بسته به ماهیت تغییر ، تغییرات را در این صفحه ارسال می کنیم و در بالای این صفحه تاریخ آخرین بازبینی این شرایط را مشخص می کنیم و/یا از طریق رابط کاربری سرویس ها به شما اطلاع می دهیم ، در یک اعلان ایمیل یا از طریق سایر روشهای معقول و طبق قوانین لازم الاجرا. چنین تغییراتی حداکثر چهارده (14) روز پس از ارسال اعمال می شود ، با این تفاوت که تغییرات مربوط به عملکردهای جدید خدمات یا تغییراتی که به دلایل قانونی ایجاد شده اند ، بلافاصله مثر واقع می شوند. استفاده مستمر شما از خدمات پس از تاریخ اعمال چنین تغییراتی به منزله پذیرش شرایط جدید خدمات شما است. علاوه بر این ، هنگام استفاده از سرویس های خاص ، مشمول هرگونه شرایط اضافی قابل اعمال برای چنین خدماتی می شوید که ممکن است هر از گاهی در سرویس ارسال شود.

1.3 حریم خصوصی: در مدرسه مهارتی ، ما به حریم خصوصی کاربران احترام می گذاریم. برای جزئیات لطفاً به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید. با استفاده از سرویس ، شما با جمع آوری و استفاده از داده های شخصی ما همانطور که در آن ذکر شده است ، رضایت می دهید.
2. دسترسی و استفاده از سرویس

2.1 توضیحات استفاده: سرویس مدرسه مهارتی و هرگونه محتوایی که از طریق سرویس ما مشاهده می شود ، فقط برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما است. با خرید مدرسه مهارتی شما به شما مجوز محدود ، غیر انحصاری ، غیرقابل انتقال می دهیم تا به محتوای مدرسه مهارتی دسترسی داشته باشید و دوره (های) خود را از طریق این سرویس فقط به صورت مستقیم برای این منظور مشاهده کنید. به استثنای مجوز محدود فوق ، هیچ حق ، عنوان یا علاقه ای به شما منتقل نمی شود. شما موافقت می کنید که از این سرویس برای اجراهای عمومی استفاده نکنید. مدرسه مهارتی ممکن است مجوز شما را در هر زمان به صلاحدید خود لغو کند. در صورت لغو ، شما باید فوراً تمام محتوای بارگیری شده یا به نحوی دیگر از طریق این سرویس را بدست آورید ، و همچنین کپی مطالبی از این قبیل ، مطابق با این شرایط خدمات یا غیر این صورت تهیه شده است.

2.2 تعهدات ثبت نام شما: برای دسترسی و استفاده از برخی ویژگی های سرویس ممکن است از شما خواسته شود در مدرسه مهارتی ثبت نام کنید. در صورت انتخاب ثبت نام در سرویس ، موافقت می کنید که اطلاعات صحیح ، دقیق ، جاری و کامل را در مورد خود به عنوان فرم درخواست خدمات ، ارائه و نگهداری کنید. اطلاعات ثبت نام و برخی اطلاعات دیگر درباره شما تحت سیاست حفظ حریم خصوصی ما قرار می گیرد. اگر زیر 13 سال سن دارید ، مجاز به استفاده از خدمات ، با یا بدون ثبت نام نیستید. علاوه بر این ، اگر کمتر از 18 سال سن دارید ، می توانید از سرویس ، با یا بدون ثبت نام ، فقط با تأیید والدین یا سرپرست خود استفاده کنید.

2.3 حساب اعضا ، رمز عبور و امنیت: شما هرگز نمی توانید از حساب دیگران استفاده کنید و همچنین نمی توانید نام کاربری و رمز عبور دیگری را برای دسترسی به حساب خود در اختیار شخص دیگری قرار دهید. شما مسئول تمام فعالیتهایی هستید که تحت رمز عبور یا حساب شما انجام می شود و مسئولیت شما این است که اطمینان حاصل کنید رمز عبور شما محرمانه و ایمن باقی می ماند. شما موافقت می کنید که (الف) هرگونه استفاده غیر مجاز از رمز عبور یا حساب خود یا هرگونه نقض امنیتی دیگر را بلافاصله به مدرسه مهارتی اطلاع دهید و (ب) اطمینان حاصل کنید که در پایان هر جلسه هنگام دسترسی به سرویس از حساب خود خارج می شوید. مدرسه مهارتی هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از عدم رعایت این بخش نخواهد داشت.

2.4 تغییرات در سرویس: مدرسه مهارتی این حق را برای خود محفوظ می دارد که به طور موقت یا دائمی سرویس (یا بخشی از آن) را بدون اطلاع قبلی یا بدون اطلاع قبلی تغییر یا قطع کند. شما موافقت می کنید که مدرسه مهارتی هیچ گونه مسئولیتی در قبال شما یا هیچ شخص ثالثی در قبال هرگونه تغییر ، تعلیق یا قطع سرویس نخواهد داشت. ما هیچ تعهدی برای حفظ هیچ یک از حساب ها یا مطالب ارسالی شما برای هر دوره زمانی فراتر از آنچه که ممکن است توسط قوانین قابل اجرا الزامی باشد ، نداریم.

2.5 روشهای کلی در مورد استفاده و ذخیره سازی: شما تأیید می کنید که مدرسه مهارتی ممکن است شیوه ها و محدودیت های کلی در مورد استفاده از سرویس ایجاد کند ، از جمله بدون محدودیت حداکثر مدت زمانی که داده ها یا سایر محتواها توسط سرویس حفظ می شود و حداکثر فضای ذخیره سازی که از طرف شما در سرورهای مدرسه مهارتی اختصاص داده شود. شما موافقت می کنید که مدرسه مهارتی هیچ مسئولیتی ندارد